Gwarantujemy państwu profesjonalizm i zaangażowanie w każdy powierzony nam projekt przy najkorzystniejszym stosunku jakości do ceny naszych usług.

 Jesteśmy firmą rodzinną, która istnieje w Kielcach już od 20 lat. Od początku zajmujemy się zaopatrzeniem firm w materiały papiernicze, piśmiennicze i biurowe niezbędne w każdej firmie.

Przy stałej współpracy staramy się mieć ciągle dostępny asortyment, z którego korzysta firma, aby dostarczyć go na czas.

Oferujemy również usługi w zakresie małej poligrafii, która obejmuje nie tylko wydruki i skanowanie standardowych formatów, ale również wielkoformatowych powierzchni, zarówno kolorowe i czarnobiałe. U nas można także zamówić pieczątki czy materiały reklamowe w postaci długopisów z nadrukiem, kubków, tabliczek informacyjnych, itp.

 

W naszej pracy wykorzystujemy profesjonalne maszyny, dzięki którym wszystkie kserowane i drukowane materiały będą czytelne i wyraźne.

 

Drukowanie materiałów i dokumentów to dla nas nic trudnego, bo drukowanie i kserowanie jest dla nas nie tylko pracą, ale także pasją.

 

Jeżeli masz jakieś pytania, możesz skontaktować się z naszym przedstawicielem lub po prostu odwiedzić nas w naszej siedzibie w Kielcach
na ul. Sienkiewicza 76 III piętro pok. 316.

Terminowość i jakość to nasz priorytet! – PUH „EKA II” Kielce